Partner van de professional en de groothandel
Dirk De Witte
Gedelegeerd bestuurder
Tel :+ 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : dirk@dewitte.biz
Wout De Witte
Kwaliteitscontrole
Tel :+ 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : wout@dewitte.biz
Caroline Van Wiele
Administratie
Tel :+ 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : caroline@dewitte.biz
Pierre Poncelet
Sales Frankrijk
Tel :+ 32 37 66 46 83
Mobiel : 06 85 27 92 36
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : pierre@dewitte.biz
Maxime Ducoulombier
Sales Zuid-Frankrijk
Tel :+ 32 37 66 46 83
Mobiel : 06 61 33 73 56
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : maxime.duc@dewitte.biz
Josť Dupont
Sales Frankrijk & export
Tel : + 32 37 66 46 83
Mobiel : + 06 51 29 47 41
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : j.dupont@dewitte.biz
Peter Smith
Sales Verenigd Koninkrijk
Tel :+ 32 37 66 46 83
Mobiel:+ 44 79 70 47 64 11
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : ps@cematco.com
Christine Proost
Sales BelgiŽ &
Nederland
Tel. : + 32 37 66 46 83
Mobiel : + 32 474 84 73 62
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : christine@dewitte.biz
Gertjan Reunes
Sales Duitsland & Oostenrijk
Tel : + 32 37 66 46 83
Mobiel : + 32 498 70 76 79
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : gertjan@dewitte.biz
Timothťe Spanneut
Sales WalloniŽ & Luxemburg
Tel. : + 32 37 66 46 83
Mobiel : 06 58 70 47 96
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : tim@dewitte.biz
Kristin Haverals
Sales support Frankrijk & Luxemburg
Tel. : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : kristin@dewitte.biz
Ilse Scheerlinck
Sales support Zuid-Frankrijk
Tel : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : ilse@dewitte.biz
Britta Callay
Sales support BelgiŽ &
Nederland
Tel : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : britta@dewitte.biz
Annick Weyn
Aankoop
Tel : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : annick@dewitte.biz
Wendy Baert
graficus
Tel. : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : wendy@dewitte.biz
Nancy Van Marcke
verantwoordelijke logistiek
Tel. : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : info@dewitte.biz
Wesley Palmkoeck
logistiek
Tel : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : info@dewitte.biz
Linsey D'Haese
bedrukkingen/ logistiek
Tel. : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : info@dewitte.biz
Katleen Vermeulen
bedrukkingen/ logistiek
Tel : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : info@dewitte.biz
Rory De Loor
Logistiek
Tel : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : info@dewitte.biz
Annick Van Duyse
Logistiek
Tel : + 32 37 66 46 83
Fax : + 32 37 66 46 84
E-mail : info@dewitte.biz
De Witte NV  -  Kluizenmeersen  7  -  B-9170 Sint-Gillis-Waas  -  BelgiŽ  -  Tel nr.  : (+32) 03 766 46 83  -  Fax nr.  : (+32) 03 766 46 84  -   E-Mail : info@dewitte.biz